Praktyki - 4 edycja

Informujemy, iż Małopolskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych organizuje praktyki zawodowe dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych w formie tzw. warsztatów grupowych.

Czas trwania praktyki: 6 miesięcy.

 

Spotkanie organizacyjne: w 11 października 2019 r. godz. 18.00 - siedziba MSRM ul. Królewska 1

Kartę zgłoszenia – formularz należy składać najpóźniej do 7 października 2019 r.

Termin rozpoczęcia praktyki: listopad 2019 r.

Cena brutto: 2.400 zł

 

Uwaga! Cena za praktykę nie obejmuje kosztów administracyjnych związanych z wydaniem dziennika praktyk (na rzecz MSRM i na PFSRM)

Praktyki prowadzone są przez zespół doświadczonych rzeczoznawców majątkowych, wieloletnich praktyków wyceny nieruchomości, zrzeszonych w MSRM.

 

UWAGA!!! W ramach opłaty prowadzony jest cykl wykładów obejmujący omówienie tematyki ośmiu operatów. W trakcie trwania praktyki zawodowej, wszyscy Praktykanci będą mogli uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez MSRM ze zniżką właściwą dla członków Stowarzyszenia, a także uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach adresowanych dla członków Stowarzyszenia. Zapewniamy możliwość korzystania z biblioteki dostępnej w godzinach pracy sekretariatu Stowarzyszenia.

 Wymagania od Kandydatów:

- ukończone Studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości (lub ukończenie studiów wyższych podczas których zrealizowano program zgodny z minimum programowym studiów podyplomowych – w tym przypadku wymagane jest zaświadczenie uczelni),

- posiadanie wiedzy teoretycznej zgodnej z wymogami Rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie minimalnych wymogów programowych dla studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości oraz znajomość podstawowych przepisów prawnych z zakresu gospodarki nieruchomościami

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza i dostarczenie go najpóźniej do dn. 7 października 2019 r. do siedziby Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Wypełniony formularz można dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną.

 

Formularz

powrót
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X