Szkolenie 18.11.2019

Zapraszamy na szkolenie

 

Termin: 18 listopada 2019 (poniedziałek), godz. 10.00 do 14.30

 

Prowadzący:

dr hab. Magdalena Habdas – Rzeczoznawca Majątkowy, prawnik i wykładowca na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

dr inż. Jan Konowalczuk – Rzeczoznawca Majątkowy, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

 

Temat: "ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO. POZYCJA RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO W PRZYPADKU PROCEDURY PRZED KOMISJĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ, KOMISJĄ ARBITRAŻOWĄ, KOMISJĄ OPINIUJĄCĄ - DZIAŁANIA W RAMACH OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA ORAZ  IDENTYFIKACJA OBSZARÓW DO ZMIANY." – 6 godz. (3 pkt. szkoleniowe)

 

Miejsce: sala Kotłownia PK, ul Warszawska 24, Kraków

 

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi:
- dla członków Stowarzyszenia - 150,00 zł
- dla osób sfederowanych w PFSRM - 200,00 zł
- dla osób niesfederowanych - 300 zł + 23% VAT (VAT dotyczy osób nie będących rzeczoznawcami majątkowymi)
- w cenie serwis kawowy, materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, zaświadczenie o odbytym szkoleniu

 

Uwaga: W przypadku, gdy zaległość w opłacaniu składek członkowskich przekracza okres 6-u (sześciu) miesięcy odpłatność za szkolenie organizowane przez MSRM dokonywane jest w kwocie jak dla osób niefederowanych.
Prosimy o mailowe zgłaszanie uczestnictwa w terminie do 12 listopada br. wraz z dokonaniem płatności na konto Stowarzyszenia.
Przypominamy, iż faktury będą wystawiane wyłącznie na firmę czy też osobę wpłacającą pieniądze na konto MSRM nr 90 1020 2892 0000 5902 0147 3958. (W tytule wpłaty prosimy podać NIP)
W przypadku nieobecności, wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi jak i nie zostaną wydane zaświadczenia o odbyciu szkolenia.

Zaświadczenia o odbyciu szkolenia będą do odbioru na miejscu lub w siedzibie Stowarzyszenia.

powrót
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X