Informacje

 

Szanowni Państwo,

 

Stwierdzamy znaczne opóźnienia w regulowaniu składek członkowskich, ma to wpływ na funkcjonowanie Stowarzyszenia.

Koszty rosną, a składki pozostają wciąż na tym samym poziomie. Trudno w tej sytuacji zachować płynność finansową. Prosimy o sprawdzenie na stronie internetowej zaległości i ich uregulowanie.

Należy się podziękowanie osobom, które zadysponowały stałe zlecenia płatności składek. Od początku roku finanse obsługuje zewnętrzna firma księgowa, bez względu na wysokość kwoty od każdej wpłaty ryczałtowo naliczana jest opłata. Dlatego prośba do Zleceniodawców o zadysponowanie najlepiej kwartalnych wpłat w kwocie 84 zł, bo jest to mniejsze obciążenie dla naszego budżetu.

Uprzejmie prosimy o uregulowanie wszystkich zaległych składek za rok 2019 najpóźniej do dnia 30 września 2019 r.

 

Odnotowujemy, że korespondencja z informacjami MSRM nie dociera do wszystkich adresatów, proszę więc sprawdzić i ewentualnie skorygować dane na liście członków na stronie internetowej.

 
 

Przy okazji informujemy, że oprócz szkolenia w dniu 28 września z Prof. R. Źróbkiem (informacja na stronie), planowane są przynajmniej jeszcze 2 szkolenia:

 

Październik – z p. T. Ciodykiem (prezydentem PFSRM) na temat rynku nieruchomości rolnych, nowych uregulowań prawnych, wybranych zagadnień związanych z wyceną,

 

Listopad – z p. dyrektor D. Michalik na temat nowych możliwości zastosowania w pracy rzeczoznawcy zmodernizowanego MSIPu Kraków wraz z prezentacją.

 

Szczegółowe informacje na temat szkoleń zostaną wkrótce przesłane do informacji członków i ukażą się na stronie MSRM.

 

 

z poważaniem

 

                                                        Zarząd MSRM

 

powrót
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X