Szkolenie Zakopane 17-18.09.2021 r. - dodatkowe informacje

Szanowni Państwo,

 

w związku zwcześniejszym zaproszeniem do udziału w szkoleniu stacjonarnym w Zakopanem w dniach 17-18.09.2021 r., uprzejmie informujemy, że dla osób, które wyrażą wolę wspólnego zakwaterowania w pokoju dwuosobowym koszt szkolenia wyniesie 650,00 zł dla członków MSRM, a dla osób sfederowanych 750,00 zł.

Wskazane będzie podanie nazwiska osoby, której dotyczyć będzie wspólne zakwaterowanie.

 

Koszt szkolenia z powodów epidemicznych kalkulowany był z uwzględnieniem jednoosobowego zakwaterowania. Osoby wpłacające odpowiednio 750,00 zł i 850,00 zł będą dysponować pokojem na wyłączność.

 

Dodatkowo informujemy, iż osoby które zainteresowane są przedłużeniem pobytu w Hotelu Kasprowy (przed datą szkolenia lub po dacie szkolenia) proszone są o niezwłoczną informację w tej sprawie – najpóźniej do poniedziałku 6 września 2021 r.

Opłata za dodatkowy nocleg uiszczana będzie przez uczestnika odrębnie, w recepcji Hotelu Kasprowy, po przybyciu do miejsca realizacji szkolenia.

 

Serdecznie zapraszamy!.

powrót
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X